Aktualności

Wyjazd dzieci ze Studia Baletowego do Luksemburga i Francji 19 kwietnia 2016

W dniach od 26 czerwca do 4 lipca 2016 r. miały miejsce występy Studia Baletowego działającego przy Fundacji EDU PRO ARTE we współpracy z Fundacją ERA. Dzieci zaprezentowały swoje popisowe przedstawienie czyli, „Kopciuszek” dla widzów w Luksemburgu oraz w Paryżu.

Pierwszy z występów odbył się w Vianden w Ancien Cinema Cafe Club, miejscu założonym przez Pana Macieja Karczewskiego. Na przedstawieniu zgromadziła się duża publiczność, która po występie nagrodziła małych artystów oklaskami.

Następny pokaz miał miejsce w Strassen. Jednym z gości był Jego Ekscelencja Ambasador RP w Wielkim Księstwie Luksemburga Pan Bartosz Jałowiecki oraz burmistrz Strassen Pan Gaston Greiveldinger. Widzowie byli pod ogromnym wrażeniem talentu grupy baletowej oraz umiejętności małych tancerzy.

Kolejne przedstawienie w wykonaniu Studia Baletowego miało miejsce w Luksemburgu, przy Pl. D’Armes. Jak zwykle publiczność dopisała, a artyści zostali przez nią nagrodzeni oklaskami. Ostatni występ odbył się w Paryżu w Ambasadzie RP we Francji. Studio Baletowe zaprezentowało swoje umiejętności przed pracownikami ambasady oraz zaproszonymi gośćmi.

Dzięki wspaniałym przygotowaniom oraz talentowi naszych małych artystów, wszystkie przedstawienia były bardzo udane, a przedstawienia zapadną na długo w pamięci widzów.

Wyjazd Studia Baletowego dzieci i młodzieży do Paryża i Luksemburga