Aktualności

Wigilia w Domu Dziecka w Supraślu 16 grudnia 2022

Od lat nasza Fundacja wspiera Dom Dziecka w Supraślu. Nasz Mikołaj nie zapomniał o przebywających tam dzieciach także i w tym roku. Z wielką przyjemnością wraz ze swoimi pomocnikami – elfami odwiedził placówkę by obdarować wspaniałych podopiecznych świątecznymi upominkami. Dzieci przebywające w ośrodku otrzymały od nas karty podarunkowe oraz świąteczne paczki.

Uśmiech na twarzach maluchów wywołany niespodziankami okazuje się  bezcenny  Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć drobną cegiełkę do uświetnienia tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia w domu dziecka.

Dziękujemy za piękne przyjęcie i możliwość uczestnictwa we wspólnej kolacji wigilijnej. Wydarzenie uświetniły jasełka zorganizowane przez najmłodszych podopiecznych pod okiem cudownej kadry pracującej w ośrodku. Nasi pracownicy również zostali obdarowani przez dzieciaki własnoręcznie przygotowanymi pierniczkami

Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku wszystkim podopiecznym Domu Dziecka w Supraślu oraz całej kadrze nauczycieli i wychowawców na czele z Panią Dyrektor Katarzyną Karczewską.