Aktualności

Podziękowania 7 kwietnia 2022

   Serdecznie pragniemy podziękować wszystkim Darczyńcom za dotychczasowe wsparcie, które okazali Państwo i pomoc uchodźcom z Ukrainy.
 
   Dzięki Państwa zaangażowaniu „Robert, Adam – Fundacja” wynajmuje w chwili obecnej 25 mieszkań w Białymstoku, w których przebywa 90 osób. Rodziny uchodźców będą mogły zatrzymać się w nich przez okres co najmniej 6 miesięcy. Każdego dnia odbieramy kilkanaście telefonów z prośbą o pomoc, w związku z tym celem Fundacji jest zorganizowanie jak największej ilości lokali mieszkalnych.
 
   Zależy nam przede wszystkim na tym, aby osoby z terenów objętych wojną odczuły spokój i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki Państwa pomocy uchodźcy otrzymują pomoc długofalową, która pozwoli na zaadaptowanie się w Białymstoku oraz odzyskanie namiastki utraconego domu.
 
   Dziękujemy mieszkańcom Białegostoku za wszystkie przekazane dary – artykuły spożywcze, artykuły higieniczne, kołdry, koce oraz leki.
 
   Szczególne podziękowania składamy na ręce:
-Pana Łukasza Szutenberga i jego firmie abckosmetyczne.com
-całej wspólnoty SP 9 w Białymstoku,
 
   Zachęcamy jednocześnie do dalszej pomocy uchodźcom, którzy z powodu agresji rosyjskiej musieli opuścić swoją ojczyznę. Państwa hojność pozwala nam na docieranie do coraz większej liczby osób, która potrzebuje naszego wsparcia.